15 maja, 2023

Pride Month – reportaż audio – ZGŁOŚ SIĘ!

Pride Month – reportaż audio. Dlaczego warto wziąć udział w Pride Month?

Czy pracujesz w firmie, która bierze udział w Pride Month? Szukam osób, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami w moim reportażu audio.

Cel:

Liczę na to, że ten materiał stanie się cennym kompendium wiedzy do zrozumienia, jak firmy wpływają na promowanie równości i włączenia osób LGBT+ oraz jakie są reakcje otoczenia na te działania, a także po co to wszystko?!

Kogo zapraszam:

  • Przedstawicieli i przedstawicielki firm, które angażują się w promowanie równości (kontekst LGBT+), które opowiedzą o politykach i inicjatywach wprowadzonych przez firmę, jakie korzyści dla pracowników i klientów wynikają z tych działań i jakie wyzwania napotykają podczas realizacji tych celów.
  • Ekspertów i ekspertki do spraw różnorodności i włączenia: osoby, które specjalizują się w tematach związanych z równością i włączeniem społecznym, które chcą podzielić się swoją wiedzą na temat tego, jakie działania są najskuteczniejsze w promowaniu działań na rzecz osób LGBT+.
  • Pracownicy i pracowniczki firm, którzy są bezpośrednio objęci działaniami promującymi równość np są w tęczowych sieciach pracowniczych i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć, jakie konkretnie działania firm przyczyniają się do poprawy atmosfery w miejscu pracy i w jaki sposób wpływają na ich codzienne życie.
  • Przedstawiciele organizacji pozarządowych: osoby reprezentujące organizacje zajmujące się promowaniem równości i włączenia społecznego, które mogą podzielić się swoją perspektywą i doświadczeniem związanych z tym tematem, jak również wskazać najlepsze praktyki i wyzwania, z którymi się zmagają.
  • Osoby zainteresowane tematem równości i włączenia: osoby, które interesują się tym tematem, ale niekoniecznie są związane z daną firmą czy organizacją, mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pytaniami na temat tego, jakie działania są najbardziej skuteczne w promowaniu równości i jakie są trendy w tym obszarze.

Jeśli chcesz do mnie dołączyć, daj mi znać w tym formularzu: https://forms.gle/6yEfmmDuM5SuCwoB6 :